Trzeci finał Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu odbędzie się na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. W poniedziałek o lokalizacjach wszystkich rund poinformowała oficjalnie firma One Sport, która jest promotorem cyklu.

Warto podkreślić, że Ostrów Wielkopolski będzie gospodarzem ostatniej rundy, co oznacza, że to właśnie wtedy zostaną rozdane medale dla najlepszych polskich zawodników. To pierwsza taka sytuacja w historii. Do zawodów dojdzie 15 sierpnia.

Jeśli chodzi o pozostałe lokalizacje, to 1 maja żużlowcy będą rywalizować na torze w Świętochłowicach, gdzie odbędzie się Challenge IMP. Z kolei już 16 maja udadzą się na pierwszą rundę zmagań, której gospodarzem będzie Toruń.

Drugi finał zaplanowano natomiast w Bydgoszczy. Zawodnicy pojawią się na torze miejscowej Abramczyk Polonii 4 lipca.

reklama
reklama