Trudna sytuacja Ostrovii 1909. Będą rozmowy z miastem w sprawie Parowozowni (wideo)

2

Pierwsza część rozmowy z Marcinem Kałużą. Trener Ostrovii 1909 mówi między innymi o objęciu pierwszej drużyny i trudnej sytuacji finansowej klubu.

reklama

2 KOMENTARZE

  1. Śmiech na sali z tym klubem!!! Mniejsze kluby w okolicy są lepiej zarządzane. I wszystkie pensje wypłacane dla pracowników na czas a tu każdy trener musi prosić się o swoje. Mało tego z tego co się dowiedziałem trenerzy w Ostrovi mają teraz wypłacaną połowę pensji a treningi mają prowadzić jak za normalną pensje

  2. Klub grający w 4 lidze nie jest w stanie utrzymać obiektu z dwoma boiskami? To co mają powiedzieć zespoły z klasy okręgowej czy A-klasy, które funkcjonują przy dotacjach nawet kilkanaście razy mniejszych?

    Coraz wyraźniej wychodzą na światło dzienne problemy w zarządzaniu tym klubem. Naturalne jest więc pytanie: na co faktycznie przeznaczane są środki, które regularnie wpłacają rodzice w akademii? Przy takiej liczbie dzieci to nie są małe pieniądze.

    Może zamiast kolejnych wymówek warto wreszcie przeanalizować model zarządzania klubem i wprowadzić realne zmiany – z korzyścią dla zawodników, rodziców i całej lokalnej społeczności.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.