Były trener o problemach Ostrovii 1909. „W Polsce jest dość dziwny zwyczaj” (wideo)

0

Pierwsza część rozmowy z Józefem Klepakiem. Były trener Ostrovii 1909 mówi o swoim odejściu z klubu, problemach finansowych i kosztach związanych z utrzymaniem obiektów.

reklama