Pierwsza część rozmowy z Józefem Klepakiem. Trener, który po rundzie jesiennej zrezygnował z pracy w Ostrovii 1909, teraz powrócił do klubu. W wywiadzie opowiada między innymi o powodach swojej decyzji.
reklama
Pierwsza część rozmowy z Józefem Klepakiem. Trener, który po rundzie jesiennej zrezygnował z pracy w Ostrovii 1909, teraz powrócił do klubu. W wywiadzie opowiada między innymi o powodach swojej decyzji.