Basket Ostrovia zagra w 1. Lidze Kobiet. Trener zdradził plany klubu (wideo)

0

Basket Ostrovia podjęła już decyzję o przystąpieniu do rozgrywek 1. Ligi Kobiet. W rozmowie z Kurierem Ostrowskim trener Mateusz Dwornik zdradza najbliższe plany klubu.

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj