Basket Ostrovia podjęła już decyzję o przystąpieniu do rozgrywek 1. Ligi Kobiet. W rozmowie z Kurierem Ostrowskim trener Mateusz Dwornik zdradza najbliższe plany klubu.
reklama
Basket Ostrovia podjęła już decyzję o przystąpieniu do rozgrywek 1. Ligi Kobiet. W rozmowie z Kurierem Ostrowskim trener Mateusz Dwornik zdradza najbliższe plany klubu.