Doda wystąpiła w sobotę podczas inauguracyjnego koncertu trasy „Lato z Radiem i Telewizją Polską” w Bielsku-Białej. W kuluarach reporterka portalu Kozaczek.pl zapytała piosenkarkę, co sądzi o decyzji prezydenta Karola Nawrockiego o odebraniu przywódcy Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu Orderu Orła Białego.
– Bardzo dobrze. Jestem dumna z prezydenta i uważam, że w świecie, w Polsce zwłaszcza, w której tak naprawdę mało ludzi jest honorowych, patriotycznie podchodzących do swojej ojczyzny i przede wszystkim pamiętających przeszłość, ważni są ludzie, którzy potrafią się postawić, którzy potrafią nie wchodzić w tyłek i nie uginać karku, tylko myśleć o honorze, o ojczyźnie i o tym, co jest dla nas najważniejsze, czyli żeby jako Polacy móc sobie spojrzeć w oczy – powiedziała Dorota Rabczewska.
Źródło: dorzeczy.pl/ kozaczek.pl


