Pierwsza część rozmowy z Józefem Klepakiem. Były trener Ostrovii 1909 mówi o swoim odejściu z klubu, problemach finansowych i kosztach związanych z utrzymaniem obiektów.
reklama
Pierwsza część rozmowy z Józefem Klepakiem. Były trener Ostrovii 1909 mówi o swoim odejściu z klubu, problemach finansowych i kosztach związanych z utrzymaniem obiektów.