Jubileusz 15-lecia swojej działalności świętował Klub Seniora „Optymiści”.

Spotkanie w restauracji „Jubilatce” połączone było z Walentynkami, a także niedawnym Dniem Babci i Dziadka. Wielu uczestników pojawiło się w specjalnie dobranych kreacjach. Były życzenia i upominki. Podczas jubileuszowej uroczystości nie zabrakło szampańskiej zabawy, konkursów, wspomnień z początków Klubu, dawnych imprez oraz osób, których już nie ma z nami. Klub został zarejestrowany 30 grudnia 2009 roku, a swoją działalność i zapisy członków rozpoczął 11 lutego 2010 roku. W pierwszym roku przyjęto 226 osób. Dziś jest ich 296.

reklama


Fot. Organizatorzy

reklama