40-letni mieszkaniec Ostrowa spowodował zdarzenie drogowe w Wielisławicach, w powiecie kępińskim.

Służby ratunkowe zostały wezwane do samochodu osobowego marki BMW, który uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które opuściły go przed przyjazdem straży pożarnej. Nie odniosły poważniejszych obrażeń. Badanie wykazało, że kierowca – mieszkaniec Ostrowa – był trzeźwy.

reklama

Droga w miejscu zdarzenia była czasowo zablokowana. Dopiero po usunięciu uszkodzonego pojazdu przez pomoc drogową i uprzątnięciu jezdni przywrócono ruch. Działania prowadziły zastępy z OSP Opatów oraz Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Kępno. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wielisławice, na trasie Opatów – Wieruszów. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Fot. OSP Opatów

reklama