Na placu przy Odolanowskim Domu Kultury odbyły się na początku października doroczne Targi Ogrodnicze.
Oficjalnego otwarcia imprezy dokonali zastępca burmistrza Jan Prokop, przewodniczący rady Janusz Szustkiewicz i dyrektor Odolanowskiego Domu Kultury Janusz Lizurej. Jak zwykle wszyscy miłośnicy roślin mieli w czym wybierać. W ofercie wystawców można było znaleźć m.in. drzewka i krzewy owocowe oraz ozdobne, susz roślinny, kompozycje kwiatowe, owoce i soki z sadów ekologicznych, wyroby wikliniarskie i rękodzieła, ale także produkty pszczelarskie, czy nawet artykuły cukiernicze i pieczywo. Na targach nie zabrakło atrakcji muzycznych. Na scenie Wesołego Podwórka wystąpiła Odolanowska Orkiestra Dęta, poprzedzając koncert Dominiki i Janusza Żyłki, wykonawcy śląskich szlagierów.
Fot. UGiM Odolanów


