Ze stanowiska komendanta w Kępnie odszedł inspektor Mirosław Józefiak, wcześniej przez wiele lat pełniący służbę w Ostrowie. Został on przeniesiony na identyczną posadę do Krotoszyna. Natomiast zwolnione stanowisko w Kępnie objął nadkomisarz Tomasz Mroziński, dotychczasowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie.
Dotychczasowy komendant kępińskiej jednostki insp. Mirosław Józefiak decyzją szefa wielkopolskich funkcjonariuszy, generała Tomasza Olczyka został przeniesiony na stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Kępnie generał Tomasz Olczyk powierzył nadkom. Tomaszowi Mrozińskiemu. Przekazanie jednostki, które odbyło się w kępińskim Starostwie miało bardzo uroczysty charakter. Nie zabrakło podziękowań ze strony zaproszonych gości, przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb mundurowych, instytucji.
Inspektor Mirosław Józefiak – dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Kępnie, służbę pełni od 30 lat, zaczynał w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim, pracował na różnych stanowiskach wykonawczych, a później kierowniczych.
Nadkomisarz Tomasz Mroziński służbę zaczynał w Komendzie Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Przez lata pracował w pionie kryminalnym.
Fot. KPP Kępno


